„DEKALOG MENEDŻERA SALONU BEAUTY, czyli jak zwiększyć swoją szansę na sukces” – ciekawa lektura do nabycia w Cechu Rzemiosł Różnych.

„DEKALOG MENEDŻERA SALONU BEAUTY, czyli jak zwiększyć swoją szansę na sukces” – to książka, która powstała w oparciu o 13-letnie doświadczenie autorki w branży beauty zdobyte podczas prowadzenia szkoleń menedżerskich, licznych wizyt w salonach oraz sesji coachingowych i konsultacji. „Dekalog” to zbiór 10 praktycznych, przystępnie napisanych zasad, których wdrożenie ułatwi prowadzenie salonu i zwiększy Twoją szansę na sukces:

• dowiesz się, jak budować markę salonu oraz promować go przy niewielkiej inwestycji środków finansowych,
  • w jaki sposób komunikować się z pracownikami i zarządzać nimi oraz rozwiązywać konflikty,
  • kogo przyjmować do pracy i jak przejść przez cztery etapy budowania zespołu,
  • poznasz narzędzia motywowania,
  • nauczysz się zarządzać strefą finansową salonu, planować przychody i kontrolować koszty,
  • otrzymasz gotowe wzory standardów pracy w salonie, zakres obowiązków menedżera, tabele finansowe, ankiety dla klientów oraz pracowników.

Iwona Marhulets

KSIĄŻKA DO NABYCIA W CECHU RZEMIOSŁ RÓŻNYCH W CENIE 60 PLN.

*zostało 8 sztuk