PRÓBNY EGZAMIN CZELADNICZY

📢📢Jeśli jesteś uczniem III klasy branżowej szkoły I stopnia z trenu działania naszej Izby i kształcisz się w zawodzie fryzjer, to masz możliwość sprawdzenia swoich umiejętności praktycznych przed egzaminem czeladniczym zapisując się na egzamin próbny💇🏻‍♀️💇🏻‍♂️💇

🔹Nie zwlekaj i sprawdź szczegóły 👉https://izbarzem.pl/egzamin-probny-w-zawodzie-fryzjer/

🔹24.01.2024 r. w siedzibie naszej Izby organizujemy z udziałem profesjonalistów fryzjerstwa, którzy jednocześnie są członkami komisji egzaminacyjnej w zawodzie fryzjer powołanej przez Zarząd KPIRiP w Bydgoszczy egzamin próbny.

🔸Na egzaminie próbnym będą obowiązywały zadania określone w karcie obserwacji i oceny etapu praktycznego egzaminu czeladniczego w zawodzie fryzjer.

🔹Uczestnicy wykonują zadania wyłącznie na główkach treningowych z naturalnych włosów.

Wykonanie zadań będzie w trakcie trwania egzaminu omawiane, a wskazówki otrzymane ze strony członków komisji mogą dla Ciebie okazać się bezcenne podczas przygotowań do egzaminu czeladniczego.

🔸W zależności od zainteresowania będzie możliwość zorganizowania egzaminu próbnego w organizacjach rzemieślniczych z terenu działania naszej Izby.

🔹Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie formularza zgłoszeniowego dostępnego 👉https://izbarzem.pl/egzamin-probny-w-zawodzie-fryzjer/ do dnia 29.12.2023 roku.